Пишіть у чат:

Часті питання

Хто створив ці креслення?

Всі креслення басейнів, представлені в нашому каталозі, були розроблені нашим інженерним відділом для наших клієнтів у минулому.
За цими кресленнями наші будівельники виконували бетонні роботи з будівництва чаші басейну.
Це не просто фантазії якихось дизайнерів на вільну тему, а весь наш досвід за 20 років, зібраний воєдино.

Що входить у проєкт?

Купуючи проєкт басейну у нас, ви отримуєте повноцінне робоче рішення, дивлячись на яке будь-який виконроб розуміє, що йому потрібно робити.
У проект входить:
- Опалубне креслення (всі розміри і товщини);
- Технологічні отвори під закладні елементи;
- Схема арматурних каркасів;
- Технічне приміщення з компонуванням обладнання;
- Технічні вимоги до комунікацій;
У результаті, за нашими кресленнями, ви побудуєте бетонну чашу, яка буде готова до другого етапу - оздоблення та монтажу обладнання.
У нашій компанії ці роботи виконують різні бригади. Є бригади будівельників, а є технологи. Так ось креслення - це технічне завдання для бригади будівельників.

Чи можу я змінити проєкт "під себе"?

Якщо вам потрібні незначні зміни, ви можете внести їх самостійно. Наприклад, якщо довжина басейну становить 7 метрів, а ви хочете 7,5 м, то ви просто можете рукою перекреслити 7 метрів і поставити свій розмір.
Аналогічним чином, ви можете перенести сходинки в інший кут і т.д.
Також, ви можете купити кілька типових проєктів і скомбінувати їх.
Якщо ж ви хочете внести значні зміни, як-от додати дрібну зону для лежаків під водою, або поставити водоспад, або ж у вас абсолютно нестандартні габарити чи розташування басейну, в цьому разі вам буде необхідне індивідуальне креслення.

Що таке індивідуальний проєкт і чим він відрізняється?

За своїм виглядом і обсягом інформації, індивідуальне креслення не відрізняється від типового. Різниця лише в тому, що в ньому задіяний наш інженер, який персонально, під вас, вносить необхідні зміни в проєкт.
Іншими словами, у нас є 2 схеми роботи:
1. Типове креслення
У цій схемі інженер абсолютно не задіяний. Ви можете вносити зміни самостійно або збирати з кількох креслень одне. Наприклад, в одному кресленні вам подобаються сходинки, а в іншому є протитечія і водоспад. Ви купуєте обидва і берете з кожного необхідні елементи
2. індивідуальне креслення
У цьому разі ми запросимо від вас план ділянки, фотографії, визначимося, де буде зона відпочинку, з якого боку буде приміщення, якими будуть сходинки тощо. Зазвичай, індивідуальне креслення замовляють у таких випадках:
- Ви хочете індивідуальне накриття (павільйон, підводну ролету тощо), яке потрібно вписати в проєкт
- Ви хочете нестандартні глибини (дрібну зону для лежаків, для дітей, зону джакузі тощо)
- Ви хочете нестандартні атракціони - водоспади, гейзери, поручні...
- Басейн пов'язаний з іншими конструкціями, будівлями, спорудами...
У подібних випадках ми рекомендуємо вам замовити індивідуальний проект. Якщо ж у вас звичайний, відкритий басейн на ділянці, то в більшості випадків вам підійде типовий проект.

Чи є підтримка, якщо мені щось буде не зрозуміло?

У більшості випадків нашим клієнтам зрозуміло абсолютно все. Варто просто уважно вивчити документацію. Але якщо у вас виникнуть запитання, ми з радістю на них відповімо, в рамках купленого вами проєкту.
Якщо ж ви захочете, щоб наш інженер вносив зміни, тоді є можливість доплатити і замовити індивідуальний проєкт.

Які ви даєте гарантії? Чи можливе повернення коштів?

Ми гарантуємо правильний конструктив і компонування обладнання. Усі розрахунки засновані на досвіді нашої компанії. Також, є можливість повернути кошти протягом 7 днів після купівлі, якщо вам не підійшов наш проєкт. Ці питання обговорюються індивідуально, через службу підтримки.

Контакти

У Вас є питання?

Contact Form (#5)
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram